74883922_2520129214888538_5102265034176724992_oУ третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Для Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного це особлива дата, оскільки наш навчальний заклад є кузнею кадрів аграрної галузі. 14 листопада в Центрі культури і дозвілля відбувся святковий концерт. Він був присвячений ще одній значущій події – Міжнародному дню студента, який молодь святкує 17 листопада.

У цей день концертний зал ТДАТУ був переповнений. До всіх присутніх звернувся ректор університету, професор Володимир Кюрчев.

– Майже 90 років ТДАТУ готує фахівців сільського господарства для нашої країни. Про рівень підготовки свідчать відповідні нагороди. Серед знаменитих людей України, які мають три зірки Героя, був аграрій, наш випускник Дмитро Костянтинович Моторний. Його ім’я з цього року носить Таврійський державний агротехнологічний університет. Я вітаю всіх студентів, які мають відношення до аграрних спеціальностей, саме вам розвивати аграрну галузь України, – зазначив Володимир Миколайович.

Прийшов на урочистості привітати аграріїв і студентів ТДАТУ секретар міської ради, випускник цього університету Роман Романов.

– Мені приємно розділити це свято з усіма присутніми в залі. Від імені всього депутатського корпусу та від себе особисто хочу привітати всіх працівників сільського господарства з професійним святом, а також з Міжнародним днем ​​студента. Мені дуже приємно виконати місію нагородження,-  звернувся до студентів та викладачів Таврійського ДАТУ Роман Вікторович.

Згідно з розпорядженням міського голови за успішне навчання, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету, вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста Мелітополя та з нагоди Міжнародного дня студента Почесною Грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради були нагороджені:

Лілія Пінжаєва – студентка 4-го курсу механіко-технологічного факультету.

Дмитро Зотов – студент магістратури механіко-технологічного факультету.

Анастасія Чепак – студентка 2-го курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій.

Микита Семенов – студент 2-го курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій.

Катерина Марченко – студентка 4-го курсу факультету економіки та бізнесу.

Ірина Слободнюк – студентка магістратури факультету агротехнологій і екології.

Алія Айбетова – студентка магістратури факультету агротехнологій і екології.

Подяка виконавчого комітету Мелітопольської міської ради була оголошена Наталії Мартинової – студентці 3-го курсу факультету Економіки і Бізнесу.

Низку привітань продовжив голова Мелітопольського райради Олександр Мордик. Він вручив грамоти Мелітопольського районного ради. За сумлінну багаторічну працю, особистий вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для аграрного сектора економіки району і області та з нагоди святкування Дня працівника сільського їх були удостоєні:

Олександр Григорович Євтушенко – проректор з навчально-виробничої діяльності.

Олександр Федорович Бінчев – завідувач навчально-виробничим відділом.

Валерій Олексійович Гражданкін – навчальний майстер навчально-науково-виробничого центру.

Грамотою Мелітопольського районного ради була відзначена Катерина Чукіна, студентка 2 курсу факультету Економіки і Бізнесу.

За розвиток студентського самоврядування та молодіжного руху почесні грамоти студентам ТДАТУ були вручені від управління молоді та спорту. Голова профспілкового комітету Микола Андрущенко зачитав наказ про преміювання студентів в різних номінаціях. Всього в цьому році на премії в ТДАТУ було виділено 100 тисяч гривень.

Творчі колективи художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля разом зі своїми керівниками приєдналися до всіх привітань, а концерт який вони підготували, подарував присутнім чудовий настрій і незабутні емоції!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»