46452358_2266468713587924_3471256744028536832_oВ третю неділю листопада в Україні відзначається День робітників сільського господарства. Для Таврійського державного агротехнологічного університету це особлива дата, оскільки наш навчальний заклад є кузнею кадрів цієї галузі. 16 листопада в Центрі культури та дозвілля відбувся святковий концерт. Він був присвячений ще однієї події – Дню студента, який молодь святкує 17 листопада.

Всіх, хто прийшов до концертної зали привітав ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев.

– Ми – аграрний навчальний заклад, який готує фахівців цього сектору економіки. 25 відсотків ВВП надходять саме від аграрної галузі, 40 відсотків валютних надходжень також забезпечують аграрії. Наша головна задача – готувати спеціалістів для сільського господарства. Так символічно, що сьогодні ми відзначаємо ще одну подію – День студента. Я щиро вітаю всіх з цим святом, бажаю творчих здобутків та винаходів, так як саме від молоді залежить майбутнє нашої держави, – звернувся до присутніх Володимир Кюрчев.

Завітав на урочистості і заступник міського голови Іван Федоров, який нещодавно був студентом ТДАТУ. У Івана Сергійовича від навчання в університеті залишилися найкращі спогади.

– Я впевнений, що для студентів це свято одне з найочікуваніший протягом всього року. Саме завдяки вихованцям Агротехнологічного університету, Мелітополь вважається студентським центром південно-східного регіону України. Міська влада разом зі студентським активом втілює в життя багато цікавих проектів. Один з них – молодіжний центр People.ua. Я хочу привітати всіх зі святом та побажати гарно його відсвяткувати, – привітав студентів та викладачів ТДАТУ Іван Федоров.

Приєдналися до побажань начальник міського управління молоді та спорту Андрій Жорняк і голова студентської ради університету Кирило Гончаров.

За багатоплідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток аграрної науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу України та з нагоди Дня працівника сільського господарства грамотами Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА були нагороджені кращі науковці, викладачі та працівники університету.

Ректор ТДАТУ, професор Володимир Кюрчев за багаторічну плідну працю з профспілкою, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної галузі був нагороджений «Почесним знаком профспілки працівників АПК». Святкову атмосферу в залі створювали творчі колективи, які продемонстрували свої найкращі номери.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»