Фахівці Центру інформаційних технологій і систем представили підсумки моніторингу сайтів кафедр Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за 4 квартал 2021 року. При складанні рейтингу враховувалися вебометричні параметри, що наближені до показників міжнародного рейтингу Webometrics.

Серед них: присутність (PRESENCE), видимість, прозорість (VISIBILITY), відкритість (OPENNESS) та науковість (or SCHOLAR).

Трійка лідерів:

1 місце – Кафедра технічного сервісу та систем в АПК (997,3 у.б.)
2 місце – Кафедра обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика (264,4,2 у.б.)
3 місце – Кафедра мехатронних систем та транспортних технологій (252,9 у.б.)

До десятки кращих також увійшли:

4 місце – Кафедра рослинництва ім. професора В.В. Калитки (241,8 у.б.)
5 місце – Кафедра іноземних мов (219,4 у.б.)
6 місце – Кафедра комп’ютерних наук (189,3 у.б.)
7 місце – Кафедра електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова (186,1 у.б.)
8 місце – Кафедра суспільногуманітарних наук (185,6 у.б.)
9 місце – Кафедра вищої математики і фізики (143 у.б.)
10 місце – Кафедра технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. В.М. Найдиша (133,6 у.б.)

Детальніше за посиланням.

Центр інформаційних технологій і систем