У центрі культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного після локдауну, з дотриманням усіх карантинних заходів, відновлено роботу гуртків художньої самодіяльності.

Враховуючи змішану систему навчання, за допомогою якої зараз здійснюється освітній процес в Університеті, керівниками колективів художньої самодіяльності був сформований індивідуальний графік репетицій. Він складається з індивідуальних та групових занять.

Після зимових канікул розпочалась гаряча пора з підготовки концертних номерів до свят, які у ТДАТУ вже стали традиційними. Першим на черзі є 14 лютого – Міжнародний День закоханих, а на початку березня –  Міжнародний жіночий день 8 березня та свято Масляної, яке цього року припадає на початок весни з 8 по 14 березня.

На жаль, зібратися в концертному залі, привітати один одного особисто та подивитися концерт на сцені або посмакувати солодощами на, організованому власними силами ярмарку, цього рокуне вийде. Але, це не привід засмучуватися чи відмовитися від гарного настрою. Колективом ЦКІД ведеться підготовка до дистанційних привітань, музичних проєктів, завершується створення святкових фотозон.

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах та на офіційному сайті університету.

Центр культури і дозвілля