27 квітня на базі кафедри маркетингу відбувся захист творчих робіт в рамках конкурсу «Логістичний центр на Мелітопольщині». У конкурсі взяли участь 8 студентів спеціальності «Маркетинг» та 4 магістранти спеціальності «Агроінженерія».

Метою конкурсу було написання наукової роботи з проблем управління матеріальними потоками, а саме створення логістичного центру в Мелітополі та Мелітопольському районі. Серед робіт, наданих на конкурс, викладачі кафедри обрали чотири найкращі, для публічного захисту.

Слід відзначити, що серед студентів спеціальності «Агроінженерія» тільки одну роботу було розраховано для Мелітопольського району, в інших двох пропонувалося створення логістичних центрів в межах Запорізької області, а саме – модернізація існуючих оптових ринків в Кам’янці-Дніпровці та місті Приморську. Отже, географія пропозицій вийшла за межі умов конкурсу, що є позитивним моментом.

Оцінювати учасників конкурсу прийшли особливі гості: депутат Мелітопольської міськради, член бюджетної комісії при виконкомі – Славова Ірина Михайлівна, провідний спеціаліст з логістики компанії VIDExport Inc. Капінос Сергій Сергійович та голова ГО «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» – Леонтьєва Ольга Олександрівна.

За результатами захисту наукових робіт члени журі прийняли одноголосне рішення віддати перемогу магістранту групи 11 МБ АІ Філоненко Олегу. Честь маркетологів впевнено захищав студент 31 МК групи – Бріцин Антон – він посів почесне друге місце! Всі учасники отримали пам’ятні цінні призи від одного з організаторів конкурсу –Українсько-канадського проекту розвитку плодоовочівництва. А переможець – Філоненко Олег – оплачену поїздку на освітній проект «Вільну школу маркетингу» в м. Київ.

Методологом та керівником проекту від кафедри маркетингу традиційно є завідуюча кафедри – доктор економічних наук Легеза Дар’я Георгіївна. Студентів-переможців підготували до участі в конкурсі доценти кафедри маркетингу – Куліш Тетяна Володимирівна та Серських Надія Сергіївна.

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ ЩИРО ДЯКУЄ ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ТА ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ!