За рішенням Генеральної асамблеї ООН, щорічно 17 жовтня відзначається Міжнародний день боротьби з бідністю. Усі заходи, що відбуваються у цей день, сприяють усвідомленню людьми необхідності викорінення бідності та злиднів у всьому світі, особливо в країнах, що розвиваються.

Цього року викладачі кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода та Ірина Кривонос разом зі своїми студентами вирішили долучитись до міжнародного руху боротьби з бідністю. Студентам 21ГЗ (Катерині Горловій, Данилу Кушнір, Анастасії Зуб), 31ГЗ (Дар’ї Акатової, Вероніки Іващенко, Владиславу Блуду, Єлизаветі Семенюк), 21ХТ (Маргариті Мандзій, Миколі Островському), 31ХТ (Карині Вакасовій, Аліні Держак, Олександрі Долинській, Аліні Дуковій, Мирославі Микало, Катерині Поповій, Анні Рудаковій), 11КН (Івану Кривонос) було запропоновано взяти активну участь у онлайн-ярмарку проектів, що привернули б увагу до проблеми бідності.

Щиро вдячні всім учасникам ярмарку! Ваше бачення проблемних питань цікаве, інформативне, пізнавальне та заслуговує уваги людства всього світу.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у наступних заходах та проектах кафедри іноземних мов.

Ірина Кривонос; Вікторія Лемещенко-Лагода,
викладачі кафедри іноземних мов