Вже не перший рік науковці Таврійського державного екологічного університету імені Дмитра Моторного беруть участь у Запорізькому міжнародному екологічному форумі «ЕКОФОРУМ-2021», який відбувається під патронатом Запорізької торгово-промислової палати.

Виступаючі з доповідями, беручі участь у виставках та різних заходах, науковці Університету у 2018 році отримали відзнаку за участь у «ЕКОФОРУМ-2018». У 2021 роцы науковці ТДАТУ  підписали Меморандум про партнерство по впровадженню на українському ринку «Методу магнітної сепараці,ї яку розроблено разом із спеціалістами ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» (м. Запоріжжя) та іншими організаціями.

Головним еапрямком цьогорічного V Запорізького екологічного форуму «ЕКОФОРУМ-2021» обрано Європейський зелений курс (Green Deal), який передбачає декарбонізацію (стабілізацію) економіки ЄС до 2050 року. У цьому напрямку, науковцям Університету теж є що сказати і показати.

Науковці ТДАТУ отримали запрошення приєднатися до учаті V Міжнародного Запорізького екологічного форуму «ЕКОФОРУМ-2021». Вже підготовлено декілька інформаційних повідомлень, у тому числі, пов’язаних з енергозбереженням.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у Запорізькому міжнародному екологічному форумі «ЕКОФОРУМ-2021».

Сподіваємось на плідну співпрацю у напрямі Європейського зеленого курсу (Green Deal).

Сергій Мовчан к.т.н., доцент, зав. кафедрою ГЕЗ,
голова Басейнової ради річок Приазов’я