hontcharencoТи українець – це твої біда і щастя,

… Ти будеш!

Є лише одна умова –

за славу навіть не зречися Слова!

Олег Гончаренко

12 вересня у Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка відбулася знаменна подія – ювілей видатного поета, письменника, драматурга, перекладача, публіциста, члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Міжнародної літературно-мистецької академії України, волонтера та Почесного мешканця м. Мелітополя – Олега Миколайовича Гончаренка.

Значний талант митця гідно оцінений на рівні нашої держави. О. М. Гончаренко отримав величезну кількість  нагород.

Митця вітали і представники місцевої влади, і родичі та друзі, і Запорізька обласна та Мелітопольська міська спілки письменників, і краєзнавці, і волонтери, і вчителі, а ще багато представників різних національних товариств, студенти та викладачі місцевих вишів…

Зі сцени лунали слова вдячності цій людині за прекрасні твори, що не дають зневіритися у житті, надихають на нові звершення в ім’я нашої Батьківщини, за громадянську позицію, яка є взірцем  для наслідування.

Співробітники кафедри суспільно-гуманітарних наук також  з відповідальністю долучилися до підготовки та проведення цього свята. На зустрічі з ювіляром побажали йому нових творчих злетів, наснаги, міцного здоров’я та родинного затишку, а ще висловили надію на подальшу співпрацю з цією геніальною і в той же час надзвичайно скромною людиною.

За матеріалами: кафедра суспільногуманітраних наук