IMG_0053Проведення серії інтерактивних ігор на тему: «Раціональний вибір споживача» з випускниками шкіл міста зацікавила і студентів ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ». Викладач циклової комісії професійної підготовки «Облік і оподаткування» Панченко Наталя Сергіївна звернулась до викладачів кафедри економіки ТДАТУ з проханням провести гру й для студентів коледжу.

На початку зустрічі з вітальним словом виступив завідуючий кафедри економіки Сергій Вікторович Карман, який розповів студентам про можливість застосування економічних знань на практиці, що допомагає із більшою раціональністю приймати рішення щодо виробництва та споживання товарів та послуг.

У грі прийняли участь чотири команди: «Бузкові», «Яскраво-сині», «Жовті» та «Рожеві». Такі назви команди отримали за кольором краваток, що були в учасників команд. Студенти зі цікавістю перевіряли на власному досвіді дію економічних законів: досліджували власні уподобання та відчуття, пов’язані зі споживанням блага (споживання води), а також робили експериментальний вибір щодо придбання власного споживчого кошика, «купуючи» солодкі продукти на «ринку» за власні «кошти», якими володіла кожна «сім’я» (команда).

Використання математичного апарату та сутності економічних законів, що характеризують раціональний споживчий вибір дозволили гравцям поєднати теоретичні знання з поставленим експериментом.

Захід пройшов дуже жваво. Студенти зі задоволенням проводили експерименти та порівнювали результати своїх «сусідів».

Гру провели викладачі кафедри економіки університету Олена Олегівна Васильченко, Тетяна Вікторівна Попова, Тетяна Леонідівна Краснодєд й Валентина Сергіївна Демко.

Кафедра економіки ТДАТУ щиро дякує викладачам циклової комісії професійної підготовки «Облік і оподаткування» ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» Панченко Наталі Сергіївні та Биковській Ірині  Павлівні за допомогу в організації заходу та сподівається на подальшу ефективну співпрацю та спільні проекти!

Кафедра економіки