Війна на Сході України триває… Українські військові, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, захищають нашу країну від ворога. Вони теж потребують допомоги, тому ми не повинні залишатися осторонь.

Боротьба за рідну землю – це наша спільна справа. Кожен із вас може підтримати наших братів, чоловіків, родичів. Ваша допомога дасть їм сили триматися і знати, що за їхніми спинами не зграя збайдужілих людей, а український народ, який любить, хвилюється, чекає на своїх захисників і підтримує усім серцем і душею.

Кафедра іноземних мов оголошує загальноуніверситетську акцію «Відчуй серцем. Допоможи Героям!». Звертаємося до всіх студентів, викладачів та працівників університету з проханням приносити чоловічі теплі речі, протизастудні та противірусні препарати, засоби гігієни, а також свої листи і власноруч зроблені поробки для українських військових, які беруть участь в АТО.

Зробіть свій невеличкий вклад у справу нашої спільної Перемоги!

Пам’ятайте, разом ми – сила!

Підтримаємо українських військових!

Викладачі кафедри іноземних мов