Участь у міжнародних конференціях сприяє розвитку наукової співпраці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного із закладами вищої освіти інших країн, поширенню наукової інформації та встановленню наукових зв’язків.

Колективом авторів проєкту «Теоретичне обґрунтування та розроблення інформаційної системи семантичної ідентифікації, документування та обробки результатів неформального та інформального навчання», що реалізується на кафедрі комп’ютерних наук, було прийнято участь у 6 Міжнародному конгресі технологій і інновацій СІТ020 «Комп’ютер і комп’ютерна техніка», який проходив в період з 30 листопада по 3 грудня 2020 року на базі Аграрного університету Еквадору (Universidad Agraria del Ecuador) в Гуаякиле у режимі відео конференції.

Кількість учасників конференції перевищувало 240 науковців зі всього світу. Серед поданих 41 заявки до участі у Конгресі було відібрано 16, серед яких і праця науковців нашого університету «Оntological analysis of outcomes of non-formal and informal learning for agro-advisory» (автори Сергій Прийма, Оксана Строкань, Юлія Рогушина, Анатолій Гладун, Дмитро Лубко, Віра Малкіна). Колектив авторів з доповідю представила завідувач кафедри комп’ютерних наук доцент Оксана Строкань. У роботі обгрунтоване актуальне питання поєднання аграрного ринку праці та ринку освіти за рахунок впровадження сучасних е-систем агродорадництва. Запропонована семантична агродорадча система AdvisOnt, яка забезпечує семантичну ідентифікацію та документування результатів неформального та неформального навчання.

За результатами конференції опублікований збірник «Technologies and Innovation» видавництва Springer, що індексується в наукометричній базі даних Scopus.

Дякуємо всім учасникам проєкту за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві.

Оксана Строкань,
доцент, завідувачка кафедри комп’ютерних наук