З метою професійної орієнтації випускників Кам’янсько-Дніпровського району 30 січня 2019 року кафедра МСТТ провела низку профорієнтаційних заходів по школах.

Так, перед учнями 11 класів шкіл району виступили доц. Болтянський О.В.; ст. викладач Мілаєва І.І. та студент 11 АГ групи факультету АТЕ Оболенський Микита (випускник 2018 року НВК№2 м. Кам’янка – Дніпровка). Для мотивації школярів вони провели другий тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови.

Під час зустрічі були роздані буклети, інформаційні листи, представлений перелік конкурсних предметів ЗНО, надані відповіді на численні питання майбутніх абітурієнтів.

Під час поїздки викладачі відвідали 14 шкіл району в 16 класах для випускників наступних закладів: К-Дніпровська гімназія «Скіфія», К-Дніпровський НВК, К-Дніпровська ЗОШ №3,  Водяньська ЗОШ №1, Водяньська ЗОШ №2, Дніпровська ЗОШ №1, Дніпровська ЗОШ №2, Заповітненська ЗОШ, Новодніпровська ЗОШ, Великознамянська ЗОШ №1, Великознамянська ЗОШ №3, Блоговіщенська ЗОШ, Іванівська ЗОШ, Нововодянська ЗОШ.

Чекаємо на випускників шкіл Кам’янсько-Дніпровського району у стінах Таврійського Державного Агротехнологічного Університету – лідера вищої освіти України!

За матеріалами: кафедра МСТТ