З метою професійної орієнтації сьогоднішніх випускників викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук Ісакова О.І., Михайлов В.В. та Єременко Л.В. 30 січня 2019р. відвідали Бердянську гімназію №11, де зустрілися з одинадцятикласниками та виступили на батьківських зборах з інформацією про умови та форми навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Також школярі ознайомились з тим, де і як наші студенти мешкають та відпочивають, як можна пройти практику за кордоном, що таке дуальна освіта, і як вона здійснюється у нашому ЗВО. Викладачі надали відповіді на всі запитання, які хвилювали батьків.

Подібна робота є невід’ємною частиною освітнього процесу в університеті. Профорієнтаційні заходи організовують всі кафедри факультетів охоплюючи школи районів області.

За матеріалами: кафедра суспільно-гуманітарних наук