Виховні заходи є невід’ємною частиною навчального процесу університету. Кафедра суспільно-гуманітарних наук регулярно проводить подібні заходи у форматі екскурсій та кураторських годин, які присвячені історії рідного краю або цікавим пізнавальним місцям Мелітополя. Так, 6 лютого 2019 року 31 АГ група під керівництвом викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук Щербаковою Ніною Володимирівною відвідали  краєзнавчий музей м. Мелітополя.

Екскурсію   провела краєзнавець Тетяна Тарасівна Шевченко – Чепелева. Родзинкою  екскурсу стала інтерактивна гра “Історичний квест”. Поділившись  на 4 команди, студенти  швидко  почали шукати  відповіді на запитання, які ховалися за експонатами. Вони не лише швидко  впорались, а й отримали  яскраві емоції, враження  від гри та пізнали багато цікавого  про історію  “Медового  Полісу”.  А після квесту Тетяна Тарасівна показала як 2 століття  тому проводили весільний обряд.

Наступного дня, 7 лютого 41-АГ група  під керівництвом викладача  кафедри суспільно-гуманітарних наук також під керівництвом Щербакової Ніни Володимирівни, вирішили більше дізнатися про мистецтво та відвідали  картинну галерею “Арт Хаус” м. Мелітополя.

Цікаву екскурсію галереєю провів Колчинський Олександр Феліксович, який розповів про особливості різних типів живопису та багато інших цікавинок, пов’язаних з написанням картин.  На додачу, як корифей мелітопольської журналістики та краєзнавець, Олександр Феліксович  повідав чимало фактів з історії нашого міста. Студенти 41 групи АГ наприкінці екскурсії подякували за приділену увагу та цікаву інформацію.

За матеріалами: кафедра суспільно-гуманітарних наук