Доброю традицією кафедри ЕТіЕМ ім. проф. В.В. Овчарова стало проведення предметних олімпіад осіннього циклу, до якого входять такі важливі з точки зору підготовки фахівця-енергетика дисципліни як теоретичні основи електротехніки, контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології, основи електроприводу.

У олімпіадах прийняли участь студенти 3,4, 1С та 2С курсів. Олімпіада зібрала найсильніших студентів, достойних представляти колектив кафедри і факультету в цілому на міжвузівських олімпіадах.

Приємно, що з кожним роком переважна більшість студентів приймає участь у олімпіаді цілком свідомо, з бажанням не тільки прийняти участь, а і перемогти. Це створює атмосферу здорової конкуренції для  розуму і таланту. Крім того, для студентів олімпіада є чудовим інструментом самоствердження і власного розвитку.

Завдання для олімпіади вимагали від студентів вільного володіння як теоретичними, так і практичними  знаннями з предмету та загальної компетентності з фаху. Тому і нагорода за зайняті почесні 1-3 місця відповідна – звільнення від складання екзамену з дисципліни.

Визначитись з переможцями було достатньо складно: з де-яких дисциплін боротьба йшла буквально за бал. Проте……ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

– з дисципліни “Теоретичні основи електротехніки” (ведучі викладачі к.т.н., доценти Вовк О.Ю., Попова І.О.)

1місце – Закревський Д.Д. (31ЕН)

2 місце – Мінкін О.В. (31ЕН)

3 місце розділили Копосов А.Д. (11СЕЕ), Князєв І.В. (11СЕЕ), Торопов Є.Г. (11СЕЕ)

– з дисципліни “Контрольно – вимірювальні прилади з основами метрології” (ведучий викладач к.т.н., доцент Нестерчук Д.М.)

1місце – Закревський Д.Д. (31ЕН)

2 місце – Мінкін О.В. (31ЕН), Бурцева С.О. (31 ЕН)

– з дисципліни “Основи електроприводу”(ведучий викладач к.т.н., доцент Квітка С.О.)

1місце – Федькін В.А. (42ЕН)

2 місце – Мараховський В.Б. (23СЕЕ)

3 місце – Романько М.Є. (42ЕН)

Вітаємо переможців, бажаємо і надалі не втрачати лідерських позицій!