Проведення профорієнтаційної роботи є дуже важливою частиною навчального процесу Таврійського державного агротехнологічного університету. Це дає можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів із важливістю правильного вибору майбутньої професії, допомагає випускникам дізнатися про спеціальності, якість та процес навчання в університеті.

Саме з такою метою представники кафедри комп’ютерних наук 25 вересня 2018 року відвідали старшокласників Чернігівського району, щоб допомогти їм у виборі майбутнього навчального закладу та спеціальності.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів було ознайомлено із умовами вступу до ТДАТУ, з широкими перспективами навчання в нашому університеті, проінформовано про спеціальності, які можна здобути у ТДАТУ та можливості отримання подвійного диплому. Крім цього викладачі розповіли про цікаве та насичене студентське життя, яке чекає на майбутніх студентів у нашому закладі вищої освіти.

Наступного дня, 26 вересня представники від кафедри комп’ютерних наук, цього разу доцент Строкань Оксана Вікторівна та кафедри суспільногуманітарних наук Мельник Олександр Олексійович  виїхали у Семенівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Мелітопольського району. Під час зустрічі старшокласників, як і у Чернігівському районі ознайомлено з перспективами вибору майбутньої професії, зі спеціальностями ТДАТУ, а також представлена інформація про підготовчі курси, розданий комплект агітаційного та рекламного матеріалу, в якому йдеться про професії, які можна отримати в закладі освіти, які документи необхідні для вступу, де знаходиться приймальна комісія та часи її роботи. З метою визначення аудиторії потенційних вступників до ТДАТУ проведено анкетування учнів 11 класу.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та поповнення студентської когорти нашого університету розумними, цілеспрямованими та амбітними особистостями!

Ми будемо раді вітати майбутніх абітурієнтів у Таврійському  державному агротехнологічному університеті.

Прес-служба ТДАТУ