IMG_20190926_104112В сучасних умовах розвитку в Україні ринкових відносин, ринку праці, нових форм власності, безробіття і конкуренції, своєчасний і обґрунтований вибір молоддю професії, навчального закладу, набуває все більшого економічне і соціальне значення.Як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у ЗВО, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

В цій ситуації актуально і гостро постає проблема конкретної допомоги молоді в професійному самовизначенні засобами професійної орієнтації. Сьогодні формування психологічної готовності випускників школи до усвідомленого вибору професії, до праці, стало не лише гострою необхідністю, але й багатогранним і складним процесом.

Тому команда з профорієнтаційної роботи кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша» у складі к.т.н., доц. О.Є. Мацулевича та ст. викладача О.Ю. Михайленко розпочали свою роботу.

26 вересня вони відвідали Комунальний заклад Дніпрорудненські спеціалізовані  школи І-ІІІ ступенів «Талант» та «Світоч»  ВРРЗО, та Дніпрорудненську гімназію «Софія» ВРРЗО. Було презентовано структуру Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, зроблено огляд факультетів та спеціальностей, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік. Роз’яснено умови вступу на заочне навчання.

Більш детально викладачі ТДАТУ зупинилися на предметах ЗНО, які затверджені для вступу на навчання за держзамовленням, а також запросили на День відкритих дверей.

Крім цього, представники нашого навчального закладу відвідали Дніпрорудненьський ліцей, де їх зустрічав директор Осіпенко Сергій Миколаєвич. Вже в цьому році, в зв’язку зі своєчасним інформуванням, вони залучили абітурієнтів на заочну форму навчання.

Комунальний заклад «Балківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ВРР ЗО в цьому році має 11 випускників. Діти активно спілкувались з викладачами, але найбільше їм сподобалась розмова з магістром 12 МБ ГМ Зотовим Д.А.

В Орлянці викладачів зустрічав директор – Демешко Дмитро Анатолійович, котрий сам є випускником МІМСГу. Дітей запросили на День відкритих дверей.

Разом з викладачами кафедри профорієнтаційну роботу проводив   Попрядухін В. С. к.т.н , доцент кафедри «Електротехніка та електромеханіка імені професора В. В. Овчарова».

За матеріалами: кафедра технічна механіка та

комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша