logos11Карантин – не перешкода, щоб займатися творчістю. Саме так вирішив колектив ЦКіД Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного і розпочав в рамках експерименту дистанційні заняття серед учасників колективів художньої самодіяльності.

Яким вже виявилося здивування керівників творчих колективів ТДАТУ,  коли вони побачили наскільки активно діти відгукнулися і підтримали  запропоновану ідею. Стало зрозуміло, що вільного часу у всіх більш ніж вдосталь  і його потрібно якось урізноманітнювати, а заняття улюбленою справою для тих, хто має хист і палке бажання творчо розвиватися, це взагалі життєва потреба в реалізації яку взялись допомогти своїм вихованцям керівники творчих колективів ЦКіД. Перші заняття розпочалися в театральній студії «МОСТ», керівник Віталія Нікітіна. Урок сценічної мови.

Центр культури і дозвілля ТДАТУ