Начальник Центру незалежного оцінювання, доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук Шарова Тетяна Михайлівна отримала статус експерта оцінювання освітньо-професійних програм та освітньої діяльності закладів фахової перед вищої освіти.

Тетяна Михайлівна пройшла повний цикл семінарів з питань акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, які були влаштовані Державною освітньою установою «Навчально-методичний центр з питань якості освіти».

Семінари були проведені з метою підвищення кваліфікації працівників закладів освіти, відповідальних за акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.

У програмі онлайн-семінарів були представлені такі питання:

• нормативне забезпечення процесу акредитації;
  • правовий статус експертів, що проводять акредитацію;
  • порядок проведення акредитаційної експертизи;
  • процес ухвалення та оскарження рішень;
  • критерії оцінювання якості освітньо-професійних програм;
  • механізм та особливості формування звіту за результатами акредитаційної експертизи.

Тетяна Михайлівна успішно склала тести і отримала сертифікат про проходження онлайн-семінару для підготовки експертів з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.

Довідка: Шарова Тетяна Михайлівна, доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук. Освіта: Мелітопольський державний педагогічний університет за спеціальністю «Українська мова і література та художня культура» та магістратуру МДПУ за спеціальністю «Філологія. Українська мова і література» та отримала кваліфікацію: викладач української мови та літератури вищого навчального закладу.

З травня 2021р. працює у ТДАТУ.

Має досвід роботи в експертних групах при МОН України, у Національному агентстві з питань якості вищої освіти. З 2018 року – експерт при Українському центрі оцінювання якості освіти.

Редакційно-видавничий відділ