Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного включено до переліку навчальних закладів, які впроваджують елементи дуальної форми навчання в освітній процес. Основне завдання дуальної форми навчання – подолання розриву між теоретичною і практичною підготовкою, освітою і виробництвом та підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

В рамках дуальної форми навчання між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного і підприємствами ІТ-галузі нашого регіону були підписані відповідні договори.

22 травня 2020 року на кафедрі «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» ТДАТУ у дистанційному режимі відбулася атестація студентів дуальної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». Захист звітів відбувся на досить високому рівні. Студенти представили змістовні доповіді та показали високий рівень отриманих знань та компетенцій. Присутні мали змогу не тільки представити свої здобутки і обмінятися досвідом, а й висловити пропозиції щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки».

Усі присутні прийшли до висновку, що дуальна форма навчання сприяє підвищенню якості практичної підготовки майбутніх фахівців, і безсумнівно повинна і надалі впроваджуватися у навчальний процес.