В період з 30 листопада по 3 грудня на базі Аграрного університету Еквадору (Universidad Agraria del Ecuador), м.  Гуаякиль у режимі відео конференції, відбувся 6 МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ СІТI2020 «Комп’ютер і комп’ютерна техніка». Кількість учасників конференції перевищувало 240 науковців зі всього світу.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на конференцію було представлено результати досліджень, здійснених в рамках проєкту  «Теоретичне обґрунтування та розроблення інформаційної системи семантичної ідентифікації, документування та обробки результатів неформального та інформального навчання», на тему «Оntological analysis of outcomes of non-formal and informal learning for agro-advisory» (автори Сергій Прийма, Оксана Строкань, Юлія Рогушина, Анатолій Гладун, Дмитро Лубко, Віра Малкіна). Колектив авторів з доповіддю представила завідувач кафедри комп’ютерних наук доцент Оксана СТРОКАНЬ.

За результатами конференції опублікований збірник «Technologies
and Innovation» видавництва Springer, що індексується в наукометричній базі даних Scopus.

Проведення міжнародних конференцій сприяє розвитку наукової співпраці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з вищими навчальним закладами інших країн, поширенню наукової інформації та встановленню наукових зв’язків.

Дякуємо всім учасникам проєкту за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!