12 листопада 2020 року на кафедрі КН (секція „Комп’ютерні науки) Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася (у форматі Zoom-конференції) Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів. До участі було подано 10 заяв від студентів ТДАТУ, Мелітопольського коледжу ТДАТУ.

Доповідачі на високому рівні освітили результати своїх досліджень, що стало підставою для активного обговорення тематик досліджень. За матеріалами конференції планується видання збірника тез доповідей.

Модератор та організатор онлайн-конференції доцент кафедри комп’ютерних наук – Лубко Дмитро Вікторович, подякував усім учасникам за цікаві доповіді, змістовну дискусію і творчу атмосферу.

Всі доповідачі були нагороджені грамотами за активну участь у науковій студентській роботі!

Результати роботи науково-технічної конференції наведено нижче.

Слухали наступні доповіді студентів:

1. Тема доповіді: Аналіз існуючих систем 3D-проектування та їх порівняльний аналіз. Доповідач: Назаров Є.М., 11МБКН
  2. Тема доповіді: Прикладне використання медичних та нанороботів.Доповідач:  Мартиць Д.С., 11 СКН
  1. Тема доповіді: Розробка програмного додатку для розпізнання об’єктів на фотографіях. Доповідач: Башук І.Ю., 21 СКН
  2. Тема доповіді: Розробка програмного додатку з використанням нейронних мереж для автоматичного оцінювання тестів. Доповідач: Кучерков А.О., 41 КН
  3. Тема доповіді: Імітаційне моделювання аероіонного розподілення у приміщенні за допомогою Мaple. Доповідач: Гешева Г.В., 21 МБКН
  4. Тема доповіді: 3D – моделювання інтерференційної схеми одержання кілець Ньютона у програмі Blender. Доповідачі: Коломоєць Д.А. 11СКН, Назаров Є.М., 11СКН.
  5. Тема доповіді: Керування світлодіодною лампою за допомогою WI-FI модулю. Доповідачі: Шевчук Дмитро Іванович (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”), Литвинчук Ярослав Володимирович (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”).
  6. Тема доповіді: Розробка інформаційного чат-боту міста Мелітополя. Доповідач: Стеценко Валерій Володимирович (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”).
  7. Тема доповіді: Оптимізація конструювання геометричних моделей в Solidworks. Доповідач: Маруcенко Данило Олександрович (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”).
  8. Тема доповіді: Аналіз та рейтинг сучасних мов програмування. Доповідач: Романов Роман Олексійович (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”).

За результатами роботи науково-технічної конференції ухвалили:

Заохотити за активну участь в науково-дослідній роботі та за кращу презентацію наступні доповіді:

1. „Керування світлодіодною лампою за допомогою WI-FI модулю” – Шевчук Д.І., Литвинчук Я.В. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”)
  2. „ Розробка програмного додатку з використанням нейронних мереж для автоматичного оцінювання тестів” – Кучерков А.О., (41 КН), ф-т ЕКТ
  3. „3D – моделювання інтерференційної схеми одержання кілець Ньютона у програмі Blender” – Коломоєць Д.А., 11СКН, Назаров Є.М., 11СКН

Були винесені такі пропозиції:

1. Студентів Шевчука Д.І., Литвинчука Я.В. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”) – рекомендувати на грошове заохочення.
  2. Студента Кучеркова А.О., 41 КН – рекомендувати на подяку.

Студентів Коломоєця Д.А. (11СКН), Назарова Є.М (11СКН) – рекомендувати на подяку.