Викладачі кафедри комп’ютерних наук продовжують здійснювати профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів. Так, 29 серпня старший викладач кафедри Зінов’єва О.Г. разом із старшим викладачем кафедри вищої математики та фізики Рожковою О.П. та доцентом кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Курашкіним В.С. відвідали Нововасилівський НВК «Гармонія», Ганно-Опанлинський НВК Нововасилівської селищної ради, Ботієвську ЗОШ Приазовської селищної ради.

Майбутнім абітурієнтам була надана інформація про спеціальності ТДАТУ. Під час зустрічей з випускниками було зосереджено увагу на умови вступу та особливості навчання в університеті. Учні задавали питання та отримували на них повні відповіді.

Користуючись нагодою, викладачі запросили учнів на Професійний хайп, який відбудеться в ТДАТУ 2 жовтня 2021 р.