Традиційно День вчителя відмічається у першу неділю жовтня. Цього року свято припало на 1 жовтня. В цей день освітяни та всі причетні до цієї поважної та важливої професії приймають привітання та слова вдячності від здобувачів освіти та колег.

Викладачі ТДАТУ не залишились осторонь від такої події. Доцент кафедри комп’ютерних наук Лубко Д.В. та доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Краснодєд Т.Л. завітали з привітаннями до ліцею № 9 Мелітопольської міської ради Запорізької області. Вони висловили слова привітань адміністрації ліцею № 9 ММР ЗО в особі директора Чугай Л.В. та заступника директора з НВР Камінської О.Г. Привітання та щирі слова вдячності за свою педагогічну працю викладачі висловили класним керівникам випускних 11-тих класів Дрізік Г.В.,  Логвиненко Н.Л. та  Рубан М.М.

Цінуємо тісну співпрацю з ліцеєм № 9 Мелітопольської міської ради Запорізької області та бажаємо колективу терпіння, наснаги та міцного здоров’я