Величко С., Мелешко О., Зінов’єва О. МЕТОДИКА РОЗВ‘ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ ТЕОРІЇ ІГОР ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ//Інформаційна безпека та Інформаційні технології: збірник тез доповідей ІV Все української науково-практичної конференції молодих учених, студентів і курсантів, м. Львів, 27 листопада 2020 року. Львів, ЛДУ БЖД, 2020, с. 176-178 ;

Величко С., Мелешко О., Зінов’єва О. ЗАСТОСУВАННЯ РЕДАКТОРА EXCEL ПРИ РОЗВ‘ЯЗАННІ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ІГОР/Інформаційна безпека та Інформаційні технології: збірник тез доповідей ІV Все української науково-практичної конференції молодих учених, студентів і курсантів, м. Львів, 27 листопада 2020 року. Львів, ЛДУ БЖД, 2020, с. 173-176 ;

Башук, І. Ю., Мозговенко, А. А. Програмний модуль з класифікації навчальних текстів дисциплін з використанням нейронних мереж;

Гешева Г. В. Електронний журнал як засіб моніторингу та контролю якості освіти Сучасні комп’ютерні та інформаційні системи і технології: матер. І Всеукраїнської наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 07-25 грудня 2020 р.) (С. 84-86)

Десятник І.І., Лубко Д.В. Проектування інформаційної системи „АРМ агронома-рослинника”. Сучасні комп’ютерні та інформаційні системи і технології: матер. І Всеукраїнської наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 07-25 грудня 2020 р.)/ ред. кол.: В. М. Кюрчев, В. Т. Надикто, І. П. Назаренко, О. В. Строкань та ін. Мелітополь: ТДАТУ, 2020. С.108-113. Керівник роботи: доцент Лубко Д.В.

Назаров Є.М. Аналіз існуючих систем 3D-проектування та їх порівняльний аналіз. VIІI Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Факультет енергетики і комп’ютерних технологій: матеріали VIII Всеукр. наук.-техн. конф., 11-22 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ, 2020. С.85-86. Керівник роботи: доцент Лубко Д.В.

Романов Р.О. Аналіз та рейтинг сучасних мов програмування. VIІI Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Факультет енергетики і комп’ютерних технологій: матеріали VIII Всеукр. наук.-техн. конф., 11-22 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ, 2020. С.84-85. Керівник роботи: доцент Лубко Д.В.

Фесенко О.К. Методологія розробки інформаційної системи „АРМ агронома-рослинника”. Сучасні комп’ютерні та інформаційні системи і технології: матер. І Всеукраїнської наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 07-25 грудня 2020 р.)/ ред. кол.: В. М. Кюрчев, В. Т. Надикто, І. П. Назаренко, О. В. Строкань та ін. Мелітополь: ТДАТУ, 2020. С.116-121. Керівник роботи: доцент Лубко Д.В.