На кафедрі КН працює гурток: «Моделювання складних систем» під керівництвом ст. викл. Зінов’євої О.Г.

До складу гуртка входять наступні студенти: Сизоненко А. (11 МБКН), Заблоцьких В. (11МБКН), Десятник І. (21СКН). Робота студентського наукового гуртка проводиться згідно затвердженого плану.

Свої знання, наукові результати, вміння організувати та проводити презентацію робіт, студенти відточують на засіданнях наукового гуртка.

Студенти взяли участь у ХV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності», м. Львів

За доповідями конференції були написані тези, які ввійшли до складу Збірника наукових праць ХV Міжнародної науковопрактичної конференції молодих вчених, курсантів та студентівзбірник за посиланням.

Заблоцьких В.Г. Побудова математичних моделей з нечіткими змінними /Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності: Зб. наук. праць ХV Міжнар. наук.-практ. конф. молодих вчених, курсантів та студентів/В.Г. Заблоцьких, О.Г. Зінов’єва. – Львів: ЛДУ БЖД, 2020. – с. 243-245.

Сизоненко А.С. Розв’язання транспортної задачі за допомогою пакета MAPLE/Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності: Зб. наук. праць ХV Міжнар. наук.-практ. конф. молодих вчених, курсантів та студентів/В.Г. Заблоцьких, О.Г. Зінов’єва. – Львів: ЛДУ БЖД, 2020. – с. 245-247.

Велика увага при підготовці тез була приділена дотриманню академічної доброчесності: посиланню на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати досліджень та власну наукову діяльність.