На кафедрі КН працює гурток: «Нейронні мережі» під керівництвом ас. Мозговенка Андрія Андрійовича.

До складу гуртка входять наступні студенти: Башук І. (11 СКН), Кучерков А. (31КН), Катане О. (31КН). Робота студентського наукового гуртка проводиться згідно затвердже­но­го плану.

Свої знання, наукові результати, вміння організувати та проводити презентацію робіт, студенти відточують на засіданнях наукового гуртка.

За цей час роботи гуртка підготовлена науково-дослідна робота для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт на тему: «Програмний модуль з класифікації навчальних текстів дисциплін з використанням нейронних мереж» студента 11 СКН групи  Башука І.Ю.

За доповідями конференції були написані тези, які ввійшли до складу «Матеріалів VII Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2019 року»збірник за посиланням.

Башук І.Ю, Мозговенко А.А. Програмний модуль з класифікації навчальних текстів дисциплін з використанням нейронних мереж. Матеріали VII всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2019 року. ТДАТУ. Факультет ЕКТ. Мелітополь, 2019. 73

Велика увага при підготовці тез та науково-дослідної роботи на конкурс була приділена дотриманню академічної доброчесності: посиланню на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати досліджень та власну наукову діяльність.