На кафедрі КН працює гурток: «Системи візуалізаціії тривимірної графіки» під керівництвом  ст. викл. Мірошниченко М.Ю.

До складу гуртка входять наступні студенти: Оленич Д.(41 КН), Фельдшеров Е., Дімчук Д. (21МБКН). Робота студентського наукового гуртка проводиться згідно затвердже­но­го плану.

Свої знання, наукові результати, вміння організувати та проводити презентацію робіт, студенти відточують на засіданнях наукового гуртка.

За цей час роботи гуртка підготовлена науково-дослідна робота для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт на тему: “Створення контенту для залізничного симулятору” студента 41 КН групи Оленича Д.І.

ПРОЕКТУВАННЯ КОНТЕНТУ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО СИМУЛЯТОРУ Строкань О.В., к.т.н., доц. Оленич Д.І., студента 41 КН групи Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

Велика увага при підготовці тез та науково-дослідної роботи на конкурс була приділена дотриманню академічної доброчесності: посиланню на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати досліджень та власну наукову діяльність.