За підсумками роботи наукових гуртків у 2018 році було проведено Всеукраїнську науково-технічну конференцію магістрантів і студентів . Студенти та магістранти з наукових гуртків кафедри, виступили з доповідями  за результатами своєї роботи.

В розрізі роботи наукових гуртків студентами під керівництвом викладачів було виконано певний об’єм наукових досліджень, що стало підґрунтям до написання студентських наукових робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за наступними тематиками:

“Дистанційне управління мікроконтролером ардуїно за допомогою телефона на базі ос андроїд”  БОНДАРЕНКО Д.О. (11 МБ КН групи), науковий керівник асистент Литвин Ю.О.

Розробка програмного забезпечення обліку успішності школярів за допомогою мови С#.” Кузмічев І., (ЗОШ №15.), науковий керівник асистент Литвин Ю.О.

“Застосування мереж Петрі для моделювання систем масового обслуговування.” Торбунова А.Ю. (41 КН групи), науковий керівник ст. викл.  Зінов’єва О.Г.

“Розробка системи візуалізації метода чисельного інтегрування за допомогою середовища Unity.” Ніконенко О.А., (11 КН групи), науковий керівник ас. Мозговенко А.А.

“Проблеми побудови та навчання штучного інтелекту.” В юнік А.В.,  (31 КН групи), науковий керівник к.т.н., доцент Лубко Д.В.

Програмна навчальна система для дисципліни „Схемотехніка ЕОМ”. Гешева Г.В. (41 КН групи) , науковий керівник: к.т.н., доцент Строкань О.В.