15-16 жовтня 2021 року завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій Шаров взяв участь у дводенному тренінгу в рамках проєкту «Громадяни майбутнього». Організаторами заходу є ГО «Нове бачення» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Захід проходив у м. Дніпро в очному режимі. Учасниками заходу були викладачі закладів вищої освіти з Херсона, Запоріжжя, Мелітополя, Сєвєродонецька, Бердянська та ін.
Проєкт «Громадяни майбутнього» спрямований на сприяння соціальної згуртованості та активної громадянської позиції серед молоді. Під час дводенного тренінгу учасники дізналися про способи виявлення соціальних потреб молоді, якості та ознаки сучасного лідера, навчилися заповнювати заявку на соціальний проєкт тощо.
Упродовж двох днів учасники тренінгу ділилися думками щодо соціальних проблем молоді, якостей сучасного лідера, обмінювалися досвідом щодо організації молодіжної соціальної діяльності. В результаті кожний учасник сформував власний план дій щодо оформлення соціального проєкту, налагодив стосунки з викладачами-однодумцями, отримав корисні методичні поради.
Слід зазначити, що це перший захід у межах проєкту «Громадяни майбутнього». Сподіваємося взяти участь і в подальших заходах, на які будуть запрошені викладачі та представники студентського активу.

Інформацію підготував доцент Сергій ШАРОВ