Викладачі кафедри комп’ютерних наук постійно займаються підвищення власної кваліфікації. Так, завідувач кафедри Сергій ШАРОВ долучився до вебінару «Успішна онлайн подія від А до Я». Захід був проведений за підтримки проєкту USAID. Спікерами заходу були Роман Гринишин (деректор event-агенства Travelite Mice & Travel), Володимир Терновський (менеджер з розвитку трудових ресурсів в Проєкт USAID),  Ольга Мілінчук та Юлія Центелевич (HR-директорка компанії Агросем), які на професійному рівні представили ідею та зміст онлайн заходу.

Всього передбачається провести три вебінари на дану тематику. На вебінарах будуть розглянуті питання планування онлайн події та їх наповнення, налагодження та підтримання комунікації зі слухачами під час проведення подій різного формату, використання інструментів для комунікації та проведення онлайн тренінгів, просування подій у інтернет-мережі.

У першому вебінарі під назвою «Ч. 1. Наповнення» були розглянуті наступні питання:

1. Види онлайн-подій. Відмінності. Особливості проведення.
  2. Наповнення. Підбір інформації. Формати. Цікава подача.
  3. Як тримати увагу. Як мотивувати учасників онлайн-подій ставити запитання.
  4. Лайфхаки з організації та проведення онлайн-подій.

Колеги з Києва, Харкова, Бердянська, Мелітополя, Маріуполя та інших міст країни розглянули види онлайн-подій та їх відмінності, способи залучення учасників до комунікації під час онлайн заходу, корисні лайфхаки для організаторів онлайн заходів. Також учасники долучилися спільної діяльності під час онлайн опитування, використання інтерактивного сервісу Miro.

Цікавими були приклади з різних онлайн-подій, проведених раніше. Особливо корисним захід був для аграріїв, оскільки приклади були саме з онлайн подій аграрної тематики.

Попереду ще два вебінари із циклу «Успішна онлайн подія від А до Я». Викладачі кафедри комп’ютерних наук обов’язково візьмуть в них участь.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ