newlogo200

Кафедра “Комп’ютерні науки”

KN
Логотип_Український_державний_університет_науки_і_технологій

Український державний університет науки і технологій

Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”

ХПІ1
ips

Інститут програмних систем Національної Академії Наук України

Харківський національний університет радіоелектроніки

Рівненський державний гуманітарний університет

r

IIІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ

CИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі у конференції необхідно надіслати заявку учасника та тези доповіді на електронну адресу cs.conference@tsatu.edu.ua.

Надіслані матеріали розміщуються на сайті конференції, їх обговорення проводиться на форумі конференції.

За рішенням оргкомітету конференції та редакційної колегії матеріали конференції (доповіді) будуть опубліковані у вигляді збірника Матеріалів конференції (pdf – макет буде доступний на сайті конференції протягом одного місяця від дати її завершення). Наявність відгуків авторів або співавторів на матеріали інших учасників конференції є бажаною. За зміст поданих матеріалів, точність наведених даних та відповідність принципам академічної доброчесності відповідальність несуть автори.

Оргкомітет залишає за собою право редагувати матеріали, відхиляти такі, що не відповідають вимогам чи тематиці конференції та розподіляти їх по секціях.

Кожному автору буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.

Участь у конференції є безкоштовно.

Робочі мови конференції: українська, англійська

Початок роботи конференції – 12 грудня 2022 року

Кінцевий термін подання матеріалів конференції – 10 грудня 2022 року

Обговорення матеріалів та підведення підсумків конференції проводиться на форумі конференції.

Вимоги до матеріалів та більш докладну інформацію для учасників подано на сайті конференції.

На головну сторінку