Студенти спеціальності 122 Комп’ютерні науки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щороку приймають участь в олімпіадах з програмування різного рівня.

Так, 26 вересня 2020 року відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування All-Ukrainian Collegiate Programming Contest. Олімпіада проходила  в форматі он-лайн, в якому прийняло участь дві наші команди.

І команда (41 КН): Катане Олександр, Григорчук Микита, Кучерков Артем.

ІІ команда (31 КН): Ростовцев Олександр, Ніконенко Олексій, Семенов Євген.

Перевірка рішень здійснювалася автоматично через Інтернет з використанням online системи проведення олімпіад ejudge, що виключало будь-яке зовнішнє втручання в оцінювання результатів. Суперництво в подібних змаганнях дуже жорстке, учасникам необхідно було показати кращі якості, якими повинні володіти програмісти – це наявність твердого характеру, досвіду участі в змаганнях високого рангу, вміння зосередитися в складні моменти.

Вітаємо команди з участю  та бажаємо їм перемоги!