30.09.21 р. старший викладач кафедри комп’ютерних наук Зінов’єва О.Г. взяла участь в інформаційному вебінарі «Геоінформаційні системи (ГІС) для сільського господарства та розвитку сільської місцевості». Ця тематика є невипадковою, оскільки на кафедрі комп’ютерних наук викладаються дисципліни «Геоінформаційні системи і бази даних» та «Геоінформаційні системи в екології».

Вебінар був організований Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України у співпраці з ESRI Ukraine. Модератором заходу був керівник проекту «Українська мережа демонстраційних ферм», директор Національної асоціації сільськосгопдарських дорадчих служб України Роман Корінець.

На вебінарі виступили Сергій Мальцев, начальник відділу геопросторових даних та територіального планування ТОВ ЕСОММ Со; Андрій Стефанович, заступник директора компанії ESRI Ukraine, ГІС-користувачі – виробники сільськогосподарської продукції. Спікери розповідали про використання ГІС-технологій, продуктів, зокрема малими та середніми виробниками, про вигоди від впровадження геоінформаційної системи для фермерів та аграріїв.

Такі вебінари є надзвичайно корисними для викладачів, адже вони сприяють їх професійному розвитку..