Колектив кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вперше за свою 90-річну історію отримав подяку від Міністерства молоді та спорту України за особистим підписом міністра Вадима Гутцайта.

Відзнаку кафедра фізичного виховання і спорту отримала за вагомий внесок у розвиток богатирського багатоборства та перетягування канату в Україні, популяризацію здорового способу життя, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі.

«Приємно, що вища ланка нового керівництва Міністерства тримає руку на пульсі, слідкує за діяльністю регіонального активу, адекватно реагує на конструктивну критику роботи минулого керівництва. Ми розпочали плідний діалог наприкінці цього року, та вже регулярно отримуємо підтримку у консультаційній формі, інформаційному просторі, законодавчій та документальній базі», – зазначив зав. кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Валерій Газаєв.

Редакційно-видавничий відділ