Літо майже добігло кінця, по переду вересень, а це означає, що для багатьох здобувачів розпочинається новий навчальний рік. У студентів більшості коледжів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного освітній процес розпочинається з 1 вересня, але є деякі особливості.

ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ»: навчальний рік для здобувачів 1-4 курсів розпочинається з 1 вересня.

ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ»: навчальний рік для здобувачів 1-4 курсів розпочинається з 1 вересня.

ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ»: навчальний рік для здобувачів 1-4 курсів розпочинається з 5 вересня.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»: навчальний рік для здобувачів 1-4 курсів розпочинається з 1 вересня.

ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»: навчальний рік для здобувачів 1-4 курсів розпочинається з 1 вересня, окрім здобувачів 1 курсу за скороченою формою навчання (на базі повної середньої освіти). Такі студенти долучаться до освітнього процесу з 10 вересня.

У ВСП «Василівський фаховий коледж ТДАТУ» освітній процес стартував ще 15 серпня, окрім студентів 1 курсу, які приступлять до занять з 1 вересня.