На базі Харківського Національного аграрного університету ім. Докучаєва відбувся півфінал ХІІІ сезону аграрної ліги КВН.

Свято гумору у центрі культури університету було поділене на дві гри.

У першій грі змагались такі команди:

«УТ-1» ( Таврійський державний агротехнологічний університет);

«Люстра» (Сумський  національний аграрний університет);

«Берега» (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка);

«Тілігул» (Петровський державний аграрний технікум, Одеська обл.);

«7 дублей» (Луганський національний аграрний університет);

У другій грі хто смішніший вирішували команди:

«Полчаса і драсте» (Харківського Національного аграрного університету ім. Докучаєва);

«Збірна аграрної академії» (Полтавська державна аграрна академії);

«Катерок» (Національний університет біоресурсів і природокористування України);

«Агронавти» (Миколаївський Національний Аграрний університет);

«Чорнозем у шоколаді» (Білоцерківський національний аграрний університет);

Перед грою, учасникам півфіналу побажали успіху судді Аграрної ліги КВН, ректор Харківського Національного аграрного університету ім. Докучаєва – Ульянченко Олександр Вікторович та повний зал глядачів, який на протязі двох ігор підтримував команди.

У рамках півфіналу команди змагались у трьох конкурсах: фрістайл за темою « З нами завжди весело», фото розминка та імпровізаційне завдання, метою якого було наступне: кожній команді потрібно було створити своє гумористичне шоу.

За рішенням журі переможцями першої і другої гри півфіналу стали команди: «УТ-1» Таврійського Державного агротехнологічного університету та команда «Полчаса і драсте» Харківського Національного аграрного університету ім. Докучаєва.

Бажаємо подальших успіхів команді нашого університету у фінальній стадії аграрної ліги КВН, яка відбудеться 30 травня у м.Одеса.

Прес-служба ТДАТУ