21 травня 2017 року у БК ім. Т.Шевченко пройшла фінальна гра Мелітопольської міської Ліги КВН «Мелок».

Морем жартів з боку учасників і вибухами сміху і оплесків з боку глядачів завершився черговий сезон гумористичної гри.

Участь у фіналі брали чотири команди: команди ТДАТУ «Шо ти начал» (факультет економіки та бізнесу) та «Плюс на мінус» (енергетичний факультет), команда МІГМУ «Андрій Павленко», збірна МДПУ «Чисто випадково».

Доказати суддям та глядачам своє вміння жартувати учасники повинні були в чотирьох конкурсах: візитка, конкурс капітанів, розминка з журі та музичне домашнє завдання. До яких тільки хитрощів не вдавалися команди, щоб розвеселити глядачів: йшли зі сцени в зал, літали, обливалися водою, одягали весільне плаття, приміряли образи священнослужителів і відомих особистостей.

Команди змінювали один одного на сцені, одна мініатюра слідувала за одною, візитка змінилася конкурсом капітанів, і все це під бурхливі овації залу. Згідно з умовами конкурсу, капітани повинні були підготувати монолог на задану тему.

У цьому фіналі вони повинні були розповісти «Всю правду про …». Після монологу капітани команд-суперників могли задати виступаючим цікаві для них додаткові питання.

У розминці журі виявилося винахідливим не менше команд і теж дивувало своїми питаннями. Членів суддівської команди цікавило, а що б скасували команди нарівні з візами і соціальними мережами, що потрібно зробити, щоб залучити в салон краси не тільки дівчат, але й хлопців, звідки КВН-щики черпають натхнення для жартів, як відрізнити справжнього КВН-ника від «не справжнього» і що команди зроблять з призовим фондом.

У конкурсі «Домашнє завдання» учасники команди «Шо ти начал» представили ряд веселих музичних мініатюр, а команда «Плюс на мінус» в образі колективу сучасних священнослужителів «Божа бось» виконали декілька музичних композицій.

Після завершення усіх конкурсів, поки члени журі підраховували бали і підписували дипломи, ведучий Віктор Криворотько вибирав кращого КВН-ника сезону. Цього року ним став капітан команди «Шо ти начал» Олександр Цеомашко!!!

За підсумками чотирьох конкурсів IV місце зайняла команду МІГМУ «Андрій Павленко», III місце дісталося команді «Плюс на мінус» (ТДАТУ), II місце – команда «Чисто випадково» (МДПУ).

ПЕРЕМОЖЦЯМИ ГРИ І ВСЬОГО СЕЗОНУ, ВОЛОДАРЯМИ КУБКА І ПРИЗОВОГО ФОНДУ СТАЛА КОМАНДА ФЕБ ТДАТУ «ШО ТИ НАЧАЛ»!!!

Щиро вітаємо наших переможців!!! Так тримати!!!