3 2 по 9 січня 2022 року на спортивному майданчику ДЮСШ №3 проходив відкритий чемпіонат міста Мелітополя з футзалу. Команда ТДАТУ також брала участь у чемпіонаті. До складу команди входили як студенти: Гецко Руслан, Воробйов Олександр, Пельтек Віталій, Семенов Кирило; так і випускники університету: Пастушенко Іван, Підгородецький Ілля, Золотухін Віктор, Роік Євген, Мітін Максим.

Дуже важко нашій команді далися матчі групової стадії турніру, але хлопцям, шляхом надзусиль вдалося вийти до півфіналу, в якому вони впевнено перемогли команду КТМ з рахунком 2:0.

У фіналі доля звела команду університету з досвідченими футболістами «Мелітопольської черешні». На жаль, наші спортсмени зазнали поразки, а отже стали срібними призерами чемпіонату. Приємно, що Федерація футболу м. Мелітополя на чолі з Володимиром Миколайовичем Кюрчевим відзначили гравця команди ТДАТУ Підгородецького Іллю і нагородили його призом «Кращий захисник».

Вітаємо збірну команду ТДАТУ та тренера команди, к.т.н., доцента  Михайла Зорю зі сріблом!

Бажаємо нових успіхів та нових перемог!

Прес- служба ТДАТУ