72848690_615522675647129_2069619137918795776_n21 жовтня у ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» була проведена конференція «Подорож із кімнатними рослинами».

У конференції брали участь студенти 21, 28, 38 груп – під керівництвом викладачів циклової комісії «Агрономічних дисциплін»: Світлани Михайлівни Косенчук та Олега Леонідовича Косенчука. Юні дослідники ознайомили присутніх з деякими кімнатними рослинами, особливо з тими, які в кабінеті біології коледжу.

Була підготовлена презентація цих рослин, виставка кімнатних рослин з табличками їх назв. Учасники конференції звернули увагу і на цілющі властивості найбільш поширених у кімнатному квітникарстві лікарських рослин.

Вдома та в кабінетах наше житло заповнене електротехнікою, є комп’ютери. Меблі мають покриття із синтетичних матеріалів, які негативно впливають на здоров’я. Цей вплив дуже часто виражається в головних болях, слабкості, алергічних захворюваннях. Природними очисниками повітря в приміщеннях є кімнатні рослини.

На конференції були заслухані доповіді студентів  про особливості догляду за кімнатними рослинами. Проведена вікторина «Як ми знаємо кімнатні рослини?». Запропонована для прочитання додаткова література про кімнатні рослини. В ході роботи конференції з’ясовано, що кімнатні рослини, окрім своїх декоративних функцій, ще й зберігають наше здоров’я, молодість і красу. Рослини дарують естетичну насолоду, вселяють бадьорість, оптимізм і просто поліпшують наш настрій.

За матеріалами: Ногайський коледж ТДАТУ