У приміщенні ЦК і Д відбулися збори трудового колективу ТДАТУ.

Порядок денний включав наступні питання:

1. Пріоритетні завдання колективу університету на 2018-2019 навчальний рік.
  2. Про присвоєння університету імені Дмитра Костянтиновича Моторного.
  3. Про зміни у складі вченої ради університету.
  4. Різне.

Ректор університету звернувся з вітальним словом до трудового колективу ТДАТУ з нагоди Дня знань, і побажав всім присутнім енергії та наснаги у новому навчальному році. Далі Володимир Миколайович навів статистичні дані щодо абітурієнтів, які вступили до ТДАТУ у 2018 році, проаналізувавши кількість вступників з міста Мелітополя, та сільської місцевості Запорізького регіону. Також, ректор університету наголосив на важливості проведення профорієнтаційної роботи, вдосконалення навчальних програм та ректорських перевірок знань з навчальних дисциплін. У новому навчальному році має покращитись якість дипломних та курсових робіт студентів та підвищитись місце ТДАТУ у рейтингах, а також поглибитись наукова робота, патентна та міжнародна діяльність, співпраця з підприємствами аграрного сектору. Саме ці питання є пріоритетними завданнями колективу університету на 2018-2019 навчальний рік.

Наступне питання розглянуте на конференції – про присвоєння університету імені Дмитра Костянтиновича Моторного. Дмитро Моторний – видатний український аграрій і політик, Герой України, двічі Герой Соціалістичної Праці, Заслужений працівник сільського господарства України, Депутат Верховної Ради УРСР 10-11-го скликань, почесний член Української академії аграрних наук. Це випускник нашого навчального закладу, член Наглядової ради університету, почесний професор. Присвоєння ТДАТУ імені цієї особистості, яка зробила значний внесок в розвиток університету зокрема і аграрної сфери загалом, безумовно підвищить престиж нашого навчального закладу. На конференції трудового колективу відбулось публічне обговорення цієї пропозиції, яка була позитивно сприйнята співробітниками університету.

Серед обговорюваних питань слід також зазначити зміну у складі вченої ради університету. На завершення відбулось нагородження почесними грамотами викладачів, які відзначились важливими професійними досягненнями впродовж навчального року.

Прес-служба ТДАТУ