22 вересня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась конференція трудового колективу. Вона проходила в змішаному форматі з допомогою платформи Zoom. Співробітники ТДАТУ зібралися на конференції, щоб привітати колег з ювілеєм Університету і вирішити важливі питання порядку денного конференції.

На початку засідання відбулися урочистості з нагоди 90-річчя Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, яке відбулося 16 вересня.

Ректор Сергій Кюрчев виступив з ювілейною промовою. Він підкреслив, що на жаль, ця знамена дата пройшла без відповідних урочистостей. Через військову агресію рф, місто Мелітополь і вся інфраструктура ТДАТУ незаконно окупована, а університет був тимчасово переміщений до Запоріжжя.

Сергій Володимирович у своїй промові відзначив, що в історію університету за 90 років вписано багато славетних імен його керівників, викладачів і випускників. Велика шана і повага керівникам, які в різні часи зробили чимало для розвитку навчального закладу. Серед них: перший директор інституту Юрій Грінчак; Микола Крижачківський, який був ректором 19 років; Володимир Кюрчев – очолював ТДАТУ 15 років.

Університет набув добрих традицій, знайшов своє неповторне обличчя, створені широко відомі наукові школи, сучасна матеріальна база, підготовлені та працюють науково-педагогічні працівники та науковці, якими може пишатися будь-який заклад вищої освіти України! Всі ці здобутки є результатом самовідданої праці поколінь викладачів, співробітників та випускників, тому глибокий уклін і щирі слова великої подяки всім цим поколінням, всім, хто працює сьогодні.

Сьогодні не зважаючи на складні часи, ТДАТУ показує гідний результат. Про це свідчать показники престижних рейтингів. Університет представлений у 5 міжнародних і 3 національних рейтингах. У 2022 році ТДАТУ серед 312 університетів України посідає наступні місця:

• Webometrics – 53
  • TRANSPARENT RANKING:Top Universities by Google Scholar Citations – 22
  • TRANSPARENT RANKING: Top Repositories – 25
  • UniRank University – 18
  • SCOPUS – 97
  • ТОП-200 УКРАЇНА – 70
  • Консолідований рейтинг ЗВО – 101
  • Винахідницька діяльність – 2

ТДАТУ у всіх рейтингах входить до ТОП-100 найкращих, а у винахідницької діяльності вже багато років є традиційно лідером рейтингу. Ці досягнення – результат невпинної натхненної праці всього колективу.

З нагоди 90-річного ювілею університету, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток ТДАТУ, досягнення у науково-педагогічній діяльності, патріотичному вихованні молоді Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм ІІІ ступеня» нагороджені: ректор ТДАТУ Сергій Кюрчев; проректор з наукової роботи Анатолій Панченко; декан факультету енергетики та комп’ютерних технологій Сергій Галько.

Кращі співробітники ТДАТУ за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток університету відзначені подяками Запорізької обласної державної адміністрації, грамотами Запорізької обласної ради, Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Мелітопольської міської ради, Мелітопольської РДА та ректора ТДАТУ. Усі співробітники з нагоди ювілею університету заохочуються преміями.

Уклін та подяка співробітникам університету – за життя, знання і вміння, за відданість ТДАТУ, за сумлінну працю, подолання складнощів, які випали на долю університету.

Далі розпочалася офіційна частина конференції. Порядок денний складався з наступних питань:

1 Про внесення змін до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
2 Про внесення змін до складу Вченої ради університету.
3 Звіт діяльності БО БФ “Таврія” за 2021 рік.
4 Внесення змін до Положення про преміювання працівників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
5. Різне.

Перший проректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Олександр Ломейко доповів про зміни у Статуті ТДАТУ, які пов’язані з тимчасовим переміщенням закладу освіти до Запоріжжя. Також делегати конференції внесли зміни у склад Вченої ради університету, а також затвердили звіти діяльності БО БФ “Таврія” за 2021 рік. Також були внесені зміни в Положення про преміювання працівників ТДАТУ.

Робота конференції пройшла конструктивно, злагоджено, прийняті важливі рішення щодо функціонування закладу вищої освіти.