12-го грудня в стінах Таврійського державного агротехнологічного університету на кафедрі «Маркетинг» відбулась внутрішньо-вузівська конференція за темою: «Проблеми логістичного менеджменту харчової галузі». Конференція проводилась за результатами проходження дисципліни «Логістичний менеджмент».

В конференції брали участь студенти ОКР «Магістр». Учасники конференції розкрили проблеми логістичного менеджменту у різних харчових галузях, підготувавши доповіді та презентації. Студентами були представлені роботи з таких тем: «Розвиток інтеграційної взаємодії як спосіб покращення логістики на ринку м’яса та продуктів його переробки», «Принципи логістичного менеджменту підприємств молокопереробної галузі у роздрібній торгівлі», «Роль та особливості діяльності логістичного відділу на молокопереробному підприємстві» та багато інших актуальних тем.

Хочеться відмітити, що студенти ледь вкладались у встановлений регламент виступу, адже слухачі були дуже активними, задавали багато запитань, що цікавили їх, завдяки чому часто відбувались дискусії з того чи іншого питання. Після прослуховування усіх доповідей відбулось обговорення конференції, за результатами якого було наведено ряд пропозицій для вирішення проблем логістичного менеджменту тієї чи іншої харчової галузі.

Загалом конференція була дуже пізнавальноюта проходила у дружній атмосфері, завдяки чому усі її учасники – як виступаючі так і слухачі, залишились задоволені та отримали багато нових знань.