У період з 7 по 27 вересня викладачі кафедри іноземних мов запрошували студентів ТДАТУ висловити свої музичні вподобання і оформити відомості про своїх улюблених виконавців, їх фото та портрети  у вигляді анонімних постерів. Галерею у холі п’ятого поверху прикрасили 14 яскравих графічних робіт з інформацією про солістів, групи та діджеїв різних стилів та років популярності.

Кожного з учасників та тих, хто не долучився до дизайнерської креативної діяльності, було запрошено стати членом численного журі – 146 студентів та викладачів віддали свої голоси за постер, який сподобався їм найбільше. Правилами конкурсу було обумовлено, що віддати свій голос можна лише за один постер, що викликало велику кількість заперечень серед поціновувачів музики і дизайнерського таланту, які хотіли б відзначити декілька творчих робіт.

4 жовтня відбулася церемонія нагородження за результатами триденного голосування, де присутні змогли познайомитися з таємничими розробниками постерів і привітати їх.

Кафедра іноземних мов дякує усім авторам:

• Іванов Іван, Коваль Євген
  • Лісова Анастасія
  • Кіосов Сергій
  • Облещенко Анастасія
  • Заугольников Максим
  • Калінін Олег
  • Аргунова Наталя
  • Фурдак Тетяна
  • Фельдшеров Єгор
  • Бойка Микола та Кремнєва Катерина
  • Харченко Максим, Полторацька Валерія та Ліхачов Володимир

і вітає переможців:

• І місце – Дмитрик Анастасія, Овечко Катерина, Приймак Денис
  • ІІ місце – Водяницький Іван, Капустін Максим, гр. 21 ГМ
  • ІІІ місце – Костандов Тимур, Притула Ірина, гр. 21 ГМ

Запрошуємо до участі у наступних творчих проектах кафедри іноземних мов!

Прес-служба ТДАТУ