Таврійський державний  агротехнологічний університет оголошує конкурс на заміщення вакантної посади доцента кафедри «Електротехнології і теплові процеси».

Термін подачі документів на конкурс – 1 місяць з дня опублікування оголошення.

Заяву з додатком особового листка з обліку кадрів, автобіографію, копію трудової книжки, завіреною за місцем роботи, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, фотокартки розміром 3х4 см, копію диплома про повну вищу освіту та додаток до нього, копії диплома наукового ступеня і атестату про присвоєння вченого звання, список наукових праць і охоронних документів на наукові розробки направляти на ім’я ректора за адресою: 72310, м. Мелітополь, пр-кт. Б-Хмельницького, 18.

Телефон для довідок: (0619) 42-03-45 – відділ кадрів, 42-06-18 – приймальня ректора.