21 квітня 2017 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка відбувся Конкурс професійної майстерності «Кращий електромонтажник» серед студентів аграрних та технічних вищих навчальних закладів за підтримки електротехнічної компанії ІЕК – провідного виробника електротехнічної продукції.

Студентський конкурс професійної майстерності проводився серед здобувачів вищої освіти напрямку підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» (спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка») для визначення рівня практичної підготовки з виконання електромонтажних робіт в умовах наближених до сучасного виробництва, поліпшення своїх навичок орієнтуватись у незнайомому середовищі.

Від енергетичного факультету ТДАТУ у конкурсі взяли участь студенти Мамонтов Роман (12 СЕЕ група) та Трегубов Володимир (11 СЕЕ група). Під час конкурсу наші студенти показали високий рівень підготовки при виконанні поставлених завдань конкурсу. Здобули практичні навички з електромонтажних робіт при використанні сучасного обладнання фірми ІЕК. Студент Трегубов Володимир виборов ІІ місце у виконанні теоретичної частини конкурсу.