На базі Таврійського державного агротехнологічного університету було організовано грантову програму для студентів зі спеціальностей: «Агрономія», «Економіка підприємств» та «Маркетинг». Програма проводиться у рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між ТДАТУ та Менонітської асоціацією економічного розвитку по реалізації Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва.

Метою грантової програми є надання можливості студентам здобути практичні навички на сучасних підприємствах з виробництва та переробки плодоовочевої продукції, мотивувати талановиту студентську молодь до сприяння працевлаштуванню. Відібрані студенти будуть направлені на підприємство для проходження стажування на термін від 3 до 6 місяців з  призначенням іменної стипендії.

Конкурс проводився у чотири етапи. Для участі у відборі студенти подавали заявку на участь та індивідуальну роботу «Чого Ви очікуєте від стажування на сучасному сільськогосподарському підприємстві та де і як Ви плануєте скористатися його результатами з розвитку плодоовочівництва». Усього подано 9 заявок на участь.

Згідно протоколу було створено організаційну комісію конкурсного відбору студентів, відносно обраних спеціальностей.

22 лютого 2017 року для студентів відбулася співбесіда із представниками компанії «Імперія-Агро», в особі Міщенко І.Б., ПП «Чорний А.І.», в особі Чорного А.І. та ТОВ «СПП ЛАНА», в особі Верещага О.Л.

Для проходження стажування було відібрано наступних студентів:

1. Коновальський Олександр Олександрович, 11 МБАГ Агрономія
  2. Данків Максим Васильович, 22 САГ Агрономія