рейтингІнформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» презентовано щорічний Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти. Рейтинг охоплює результати 241 закладу вищої освіти.

Як і минулого року, в якості вихідних даних для складання Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України, використані рейтинги університетів: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

У Консолідованому рейтингу українських ЗВО ТДАТУ посів 126-у позицію, покращив попередній показник на 10 позицій.

Серед ЗВО Запорізької області, де представлено 11 університетів різних форм власності, ТДАТУ посів 4-у позицію після ЗНУ, ЗДМУ та НУ«Запорізька політехніка».

Серед 17 аграрних університетів і академій, ТДАТУ посідає також 4-у позицію після НУБІПа, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Сумського національного аграрного університету, відповідно 26, 57 та 107 позиції.

За результатами Консолідованого рейтингу 2020 року, незмінним лідером рейтингу залишається Київський національний університет ім. Шевченка, який очолює таблицю рейтингу четвертий рік поспіль.

Усі міжнародні і національні рейтинги 2020 року демонструють покращення позицій ТДАТУ серед ЗВО України. ТДАТУ серед 240 ЗВО України посідає наступні місця :

• Webometrics – 44
  • SCOPUS          – 130
  • Google Scholar Citations від Webometrics – 23
  • UniRank University                             – 42
  • Transparent Ranking of Repositories – 34
  • “ТОП-200 УКРАЇНА 2020”                    – 48
  • Консолідованого рейтинг ЗВО           – 126
  • Винахідницька діяльність                   – 3

Висока оцінка університету є результатом наполегливої праці його колективу. Адже кожен із нас щоденно формує рейтинг ТДАТУ на національній та міжнародній аренах.

Ольга Білоцька,
відділ інформації та аналітики