День українського козацтва – свято, що відзначається в нашій державі 14 жовтня. Козацтву належить особливе місце в історії України та в пам’яті українського народу. Козацтво завжди було символом невмирущості нашого народу, уособленням національного характеру, сили та мужності.

9 жовтня 2019 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ відбулися спортивні змагання «Козацькі забави». Організаторами заходу виступили кафедра суспільно-гуманітарних наук та кафедра фізичного виховання і спорту. У змаганнях взяли участь команди усіх факультетів університету, які складалися з козаків «Студентського козацького куреня ТДАТУ». У програмі змагань: дартс, перетягування канату, піднімання гирі, кидки баскетбольного м’яча у кошик, естафета.

Перше місце вибороли студенти факультету агроінженерії та екології, на другому – енергетики та комп’ютерних технологій, на третьому – факультет економіки та бізнесу. Переможці були нагороджені грамотами та «солодкими подарунками».

за матеріалами кафедри суспільно-гуманітарних наук