Напередодні Міжнародного Дня студента керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету нагородило кращих своїх вихованців почесними грамотами та грошовими преміями.

На початку урочистої церемонії до молоді звернувся ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев. Він з гордістю наголосив, що теперішні студенти цілеспрямовані та розумні, про це свідчить кількість нагород міського, обласного та державного рівнів.

– Подивіться, скільки у нас сьогодні нагород. Кожен з вас найкращий. Саме вик досягли кращих результатів в художній самодіяльності. Наша команда КВК посіла перше місце, наші спортсмени – чемпіони Європи та світу. Великий внесок роблять наші активісти, окрім навчання вони займаються громадською діяльністю та допомагають гам у вихованні молоді, – з гордістю привітав студентів В.Кюрчев.

Далі розпочалася почесна процедура нагородження. Грамоти та грошові премії отримували студенти які показали вагомі досягнення в навчанні, здобули перемогу в наукових конкурсах для обдарованої молоді та перемогу в обласному конкурсі «Студент року» (10 номінацій). Відзначили і кращі групи, а також мешканців зразкових кімнат у гуртожитках.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»